O FIRMIE


ZESPÓŁ

Zarząd

Marek Dziwisz, Prezes Zarządu - założyciel DP System, od 35 lat pracujący w obszarze automatyki przemysłowej, posiada tytuł doktora Politechniki Łódzkiej, w swojej karierze odpowiedzialny za wiele dużych projektów modernizacji i budowy linii produkcyjnych.

Andrzej Dziwisz, Dyrektor Zarządzający - inżynier, absolwent Politechniki Łódzkiej i SGH w Warszawie, w swojej karierze odpowiedzialny za Dział Eksportu w firmie ABB Polska.

Maria Kmin, Dyrektor Finansowy - w swojej karierze pracowała na stanowisku Dyrektora Finansowego w ABB Polska i Kontrolera Finansowego w Siemens Polska.

Robert Wlaźlak, Dyrektor Techniczny - inżynier, absolwent Politechniki Łódzkiej, od 1995 pracujący w obszarze automatyki przemysłowej, certyfikowany Projekt Menadżer (PMP), odpowiedzialny za koordynację projektów DP System.

Kadra zarządzająca, Administracja, Personel techniczny, Dział Handlowy 

Nasi menadżerowie i kierownicy projektów z jednej strony posiadają bogatą wiedzę praktyczną, potwierdzoną prowadzeniem szeregu wdrożeń dla przemysłu, z drugiej wiedzę teoretyczną zdobytą w trakcie licznych szkoleń. W firmie wdrożone zostały standardy zarządzania jakością ISO 9001 oraz standardy zarządzania projektami według metodologii PMI (Project Management Institute). Praca kierowników projektu podlega ciągłej kontroli i ocenie w celu zapewnienia optymalnej obsługi naszych Klientów.

Nasi inżynierowie posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinach automatyki programowalnej.

DP System specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych systemów sterowania, wizualizacji, obiektowego oprzyrządowaniem i elektrotechniki, oraz wdrożeniu tych systemów w oparciu o najnowsze technologie i oprogramowanie. Potwierdzeniem wysokiego poziomu kompetencji i wiedzy naszych inżynierów jest to, że nasza firma jako jedna z firm w Polsce, otrzymała prestiżowy tytuł " SIEMENS Solution Partner - automatyzacja i napędy".